1400/8/4  
 

برند و ثبت علامت

در حال حاضر شرکت بازرگانی جبل دماوند صبا با شماره ثبت 305387 در شهر تهران به ثبت رسیده  و اقدام به ثبت دو علامت تجاری در ایران نموده است.

عضویت ها

این شرکت در حال حاضر عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق، اتاق بازرگانی مشترک ایران و افغانستان و عضو گروه واردکنندگان مواد پروتئینی کشور می باشد.

موفقیت ها و افتخارات

این شرکت در راستای دستیابی به موفقیت های بیشتر تاکنون توانسته است در حوزه واردات گوشت قرمز و سفید بخصوص گوشت گوساله، گوسفند و تامین ماهی صنعتی و تجاری، به رتبه های بالایی در کشور نایل گردد و بواسطه گسترش فعالیت وارداتی و شروع فعالیت در حوزه صادرات و موفقیت در افزایش توانایی سازمانی، خلاقیت و نوآوری در سرمایه گذاری و حرکت در جهت مدیریت کیفیت گرا، موفق به اخذ گواهی نامه ها و تندیس های زیر شده است:

1- اخذ گواهینامه های استاندارد مدیریت ISO9001 و ISO10004

2- اخذ تندیس و عنوان یکی از 100 شرکت برتر ایران در حوزه نوآوری در تولید و خدمات، در سطح کشور در همایش نوآوری در تولید و خدمات، در سال "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی".

3- اخذ نشان ویژه و گواهینامه انتخاب مدیرعامل شرکت جبل دماوند صبا به عنوان یکی از مدیران خلاق کشوری در اولین سمینار ملی رابطه خلاقیت مدیران با رضایتمندی مشتری از انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان کشور.

 

ثبت علامت شرکت بازرگانی جبل دماوند صبا

 

 

استاندارد مدیریت ISO9001

استاندارد مدیریت ISO10004

 

تندیس و عنوان یکی از 100 شرکت برتر ایران در حوزه نوآوری در تولید و خدمات

نشان ویژه و گواهینامه انتخاب مدیرعامل شرکت جبل دماوند صبا به عنوان یکی از مدیران خلاق کشوری

 

 
وضعیت آب و هوا
دبی
تهران
پکن
کانبرا
برازیلیا
لندن
مکه
کربلا
صفحه اصلی | تماس با ما کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت بازرگانی جبل دماوند صبا می باشد | 88676920 | jds.co.ir